Cypr – kolory, miejsca i anioły.

with Brak komentarzy

Ulubione miejsce na świecie

Cypr to zdecydowanie moje ulubiona wyspa. Zawsze chętnie tu wracam i za każdym razem odkrywam to przepiękne miejsce na nowo. Za każdym razem nowe barwy i wrażenia utwierdzają mnie w przekonaniu że raj może być dostępny na wyciągnięcie ręki ( + 3h rejsu samolotem ).
Cypr nie jest dużym państwem. Jakby się uprzeć w 2-3h można spokojnie przejechać samochodem całą wyspą ze wschodu na zachód, przy okazji spokojnie wciągnąć ze smakiem potężną porcję souvlaki. Nie sposób się tu nudzić ( choć znam jednego takiego, któremu się to udało ).
Wspomniałem wcześniej o świetnym jedzeniu, ale w mojej galerii nie znalazło dla siebie miejsca. Nie moje klimaty. Kilka zdjęć będzie jednak z pewnością bardzo apetycznych. Co zrobić? Skoro raj to muszą być i anioły. 🙂

Polecam oglądać w pełnej rozdzielczości, acha no i trzeba stronę przescrollować. Obiecuję że czym dalej tym ciekawiej.

Andrzej
Podąrzaj Andrzej:

Nauczyciel tanga oraz niezależny fotograf. Na stałe mieszkam oraz działam w Warszawie. Tu prowadzę regularne kursy tanga, zajęcia taneczne oraz lekcje indywidualne. Nie ogranicza mnie jednak miejsce - mogę pracować wszędzie. Fotografuję. Dużo. Często. Z pasją i zaangażowaniem. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *