Jesienna sesja fotograficzna

with Brak komentarzy

Było mokro i mgliście. Szare chmury przykrywały całe niebo. Prognoza pogody nie nastrajała optymistycznie - cały dzień miało lać! Akurat we wtorek, kiedy czekała nas jesienna sesja fotograficzna. A cały poprzedni tydzień  pogoda była wyśmienita.
Nie poddając się jednak zwątpieniu - spakowaliśmy sprzęt, ubrania, buty, walizę i ruszyliśmy z Joasią do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

plener sesja zdjęciowa

Podsumuję nasze działania tymi słowam - jeśli cały zespół ma dobre nastawienie i nie traci humoru - żadna pogoda nie jest zła na zdjęcia! Zapraszam do obejrzenia galerii. I Jak zawsze polecam obejrzeć zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

Zapraszam na sesje zdjęciowe

Masz ochotę na ciekawe zdjęcia? A może chcesz kogoś bliskiego obdarować niebanalnym prezentem? Zapraszam do współpracy. Pomysłów ani energii mi nie braknie! Równie kolorowa jak w galerii powyżej jesienna sesja fotograficzna raczej nie będzie już możliwa, ale... najładniejsza pora roku nie jedno ma oblicze.

Andrzej
Podąrzaj Andrzej:

Nauczyciel tanga oraz niezależny fotograf. Na stałe mieszkam oraz działam w Warszawie. Tu prowadzę regularne kursy tanga, zajęcia taneczne oraz lekcje indywidualne. Nie ogranicza mnie jednak miejsce - mogę pracować wszędzie. Fotografuję. Dużo. Często. Z pasją i zaangażowaniem. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *