Jeśli tango od zawsze było Twoim marzeniem...

Mówi się, że tango argentyńskie jest tańcem trudnym. Aby czerpać przyjemność swobodnego tańczenia nie wystarczy opanowanie trzech, czterech podstawowych kroków, kilka lekcji to trochę zbyt mało, a zaliczenie podstawowego kursu nie zrobiło jeszcze nigdy z nikogo króla parkietu. Lekcje tanga argentyńskiego , kursy i praktiki zajmą Ci trochę czasu. Lecz z pewnością nie będzie to czas stracony.

Do tanga nie trzeba być rozciągniętym, młodym, nikt nie wymaga doskonałej kondycji, nie trzeba mieć ( na szczęście! ) wyjątkowych predyspozycji do tańca. Wymaga trochę cierpliwości. I czasu, żebyś mógł je poczuć takim jakie jest w rzeczywistości. Jesteś gotów spróbować? Poczuć dreszczyk emocji?

Nauka tanga, lekcje

Lekcje indywidualne

Nauka tanga na zajęciach indywidualnych to najszybszy oraz najłatwiejszy sposób na wejście w świat tańca. Tańczysz i ćwiczysz od razu z nauczycielem, którego cała uwaga poświęcona jest Tobie. Jego doświadczenie i profesjonalne podejście sprawia że nauka tanga zamiast żmudną pracą staje się przyjemnością, roz Co więcej - nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie partnera lub jego zmienne nastroje. Uczysz się bez zbędnych napięć i w przyjemnej atmosferze. Termin oraz czas jaki poświęcisz by poznać kroki tanga łatwo przystosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Lekcja może odbyć się na wynajętej sali ( Warszawa - centrum ) lub jeśli dysponujesz własnym miejscem mogę przyjechać do Ciebie.

Zajęcia grupowe

Tradycyjny i sprawdzony sposób nauki dla każdego. W grupie raźniej! Tango to nie tylko kroki ale również świetny sposób na integrację, poznanie nowych - interesujących osób, dobrą zabawę i rozrywkę. Lekcje tanga prowadzone są w profesjonalnych salach tanecznych z parkietem, lustrami i porządnym nagłośnieniem.

Warsztaty

Intensywne zajęcia weekendowe lub tygodniowe warsztaty odbywające się w różnych miejscach Europy. To propozycja dla osób szukających nowych ścieżek rozwoju, chcących poprawić swoją technikę, lubiących pracę w grupie i nie bojących się wyzwań Codzienne zajęcia, czasem dwa-trzy razy w ciągu dnia, to skondensowana porcja wiedzy dająca inspirację do pracy na kolejne miesiące. To forma nauki tanga która nieobca jest żadnemu z dłużej tańczących tango osób

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tangiem?

To proste! Umów się na lekcje indywidualne lub zapisz się na jeden z aktualnie prowadzonych kursów grupowych.

Lekcje tanga argentyńskiego. Jeszcze więcej propozycji.

Gdzie tańczyć i w czym tańczyć? Tak, tak, wiem - zawsze jest jeszcze aktualne : szukam partnera do tańca. Odwiedź dwie poniższe zakładki Milonga oraz Buty do tańca. Pierwsza poświęcona jest regularnej warszawskiej Milondze dosXcuatro ( nazywanej też 2x4 lub Milongą na Miedzianej ), a druga obuwiu tanecznemu. Ostatnią moją propozycją dla wszystkich tańczących jest kompletna i obecnie najaktualniejsza w polskim internecie mapa warszawskich milong. Znajdziesz tam informacje gdzie w dany dzień można potańczyć tango w Stolicy. Zapraszam!