Partner do tanga argentyńskiego

Ta strona prawdopodobnie najbardziej dotyczyć będzie Pań ( choć i Panom przydadzą się poniższe podpowiedzi - nie raz bowiem mieliśmy na zajęciach partnerów solo, którzy poszukiwali dla siebie właściwej partnerki do tańca ). Temat braku partnera do tańca i sposobów na jego znalezienie przewija się wielu forach internetowych. Drogie Panie - warto aktywnie poszukiwać partnera. Oni naprawdę są i wierzcie mi : chcą tańczyć ( tylko czasem brak im trochę śmiałości żeby to przyznać ). Niekiedy trzeba ich tylko lekko "popchnąć" do tańca. Tango, jak żaden z innych tańców pozwala płci brzydszej na odnalezienie w sobie zdecydowania, dobrych manier i pewnego rodzaju odwagi, które w tańcu bardzo się przydają.

Sposób na znalezienie partnera

Jednym z lepszych sposobów na znalezienie partnera do tanga jest skorzystanie z siły portali społecznościowych. Ale nie chodzi o to żeby w postach narzekać na brak partnerów. Proponuję takie rozwiązanie : udostępnij link do mojej strony na własnym Facebooku, Google+, Twitterze, LinkedIn, Badoo, Instagramie czy innym z którego korzystasz. Dodaj informację, że chcesz tańczyć, że jest poszukiwany partner, że kurs jest w takich a takich godzinach. Social Media są obecnie na topie, korzysta z nich rzesza Twoich znajomych i znajomych ich znajomych. Prawdopodobieństwo że Twoje ogłoszeniem spotka się z pozytywnym odbiorem jest bardzo duże . Może właśnie teraz któryś z Twoich znajomych szuka partnerki do tańca a Ty nic o tym nie wiesz. Warto spróbować tej metody i dać się zauważyć online.

Otwarta grupa tangowa na Facebooku

Na facebooku znajdziesz również grupę o nazwie El Palacio Del Tango. To jedna z grup warszawskiego środowiska tangowego. Grupa jest liczna, więc informację o treści poszukiwany partner do tanga na konkretny kurs tańca możesz umieścić również tam. Może znajdzie się już tańczący partner, który będzie chciał z Tobą uczestniczyć w zajęciach.

Lekcje indywidualne

Jeśli jednak wszelkie sposoby zawiodą i partnera wciąż nie widać na horyzoncie - rozważ naukę tanga w systemie lekcji indywidualnych. Więcej o tej metodzie piszę na stronie Nauka tanga. Lekcje prywatne to najefektywniejszy ze sposobów uczenia się. Jest również prawdopodobnie metodą najszybszą. A Tobie przecież właśnie o to chodzi - żeby tańczyć już dziś!

partner do tanga argentynskiego
partner do tanga argentynskiego