Dla firm, nowożeńców, na różne okazje.

Pokazy tanga argentyńskiego to atrakcyjny sposób na umilenie czasu gościom Twojej imprezy firmowej lub spotkania. Stanowią dobrą i ceniona rozrywkę, zawsze dobrze odbieraną przez widzów. Na ogół pokaz tańczony jest przez jedną parę taneczną. Możliwości współpracy jest jednak dużo więcej. Wedle życzeń zaprezentować się mogą 2-3 pary, możliwy jest koncert zespołu ( specjalizującego się na co dzień w tangu argentyńskim ), w ramach integracji uczestników poprowadzona może być lekcja kroku podstawowego lub prezentacja multimedialna o historii i kulturze tanga.

Istnieje również możliwość przygotowania atrakcyjnej i łatwej do zapamiętania choreografii tanga argentyńskiego na przeróżne okazje - od efektownego pierwszego tańca Nowożeńców, przez oryginalną formę integracji na imprezie firmowej po taneczną prezentację dla Twoich znajomych lub rodziny. Taniec zawsze spotyka się z dobrym odbiorem i stanowi doskonałą rozrywkę dla każdego.

Pokazy tanga argentyńskiego

Andrzej i Justyna - pokazy tanga argentino.

Występowaliśmy już w niejednym mieście ( w kilkunastu krajach Europy ), tańcząc podczas bardzo różnorodnych imprez. Nasze pokazy tanga były częścią festiwalów, milong, spotkań prywatnych, firmowych, urodzin. Mamy bogate doświadczenie w tańcu przed szeroką publicznością, z zespołami muzycznymi oraz w trakcie imprez plenerowych.

Nasze występy są zawsze improwizowane - oznacza to że nie powtarzamy wyuczonego wcześniej układu choreograficznego. Każdy pokaz jest dzięki temu naturalny i nieschematyczny - szczególnie atrakcyjny dla widzów. Fakt że nigdy więcej się nie powtórzy w innym miejscu, czyni go tym bardziej wyjątkowym. Emocje, towarzyszące każdemu pokazowi, z łatwością udzielają się publiczności.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Dysponujemy bardzo elastycznym grafikiem. Dojazd pary tanecznej jest możliwy w każde miejsce w kraju. Służę pomocą w przypadku pytań i kwestii formalnych. Tel. +48 788 796 499 lub mailowo.

Małą próbkę naszych umiejętności tanecznych z różnych pokazów tanga prezentują poniższe filmy.

Pokazy tanga podczas koncertu zespołu Tanghetto

Pokaz tanga we troje na milondze dosXcuatro

Pokaz grupy choreograficznej w Warszawie

Pokaz tanga na Cyprze

Pokazy tanga w hotelu Intercontinental