Lekcje grupowe i kurs tanga dla dorosłych

Wybierz który dzień i jaki kurs grupowy (tango dla początkujących czy tańczących) wpasuje się najlepiej w Twój plan tygodnia. Jeśli nie masz jeszcze partnera do tańca - nie rezygnuj. Bardzo często na grupy początkujące tanga argentyńskiego zapisują się panowie solo lub panie bez partnera. W razie kłopotów - skontaktuj się, może będę mógł pomóc.

Tango dla początkujących i tańczących

Zajęcia odbywają się w Warszawie, w ścisłym centrum miasta - dzielnica Śródmieście. Nie ma problemów z dojazdem komunikacją miejską, a godziny wieczorne zajęć pozwalają na łatwe i bezpłatne zaparkowania samochodu. Jeśli jesteś z innego miasta, sprawdź czy nie odbywają się u Ciebie w najbliższym czasie warsztaty weekendowe.

W przypadku kiedy nie bardzo wiesz jaki poziom zaawansowania kursu wybrać - napisz do mnie. Doradzę Ci czy elementy i kroki tanga które już znasz pasują aktualnym tematom poruszanym na danym kursie. Jeśli wybierasz dla siebie poziom zajęć tango dla początkujących - nie jest konieczne jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie w tańcu.

 

 

 

tango dla początkujących

Aktualny grafik zajęć prowadzonych tanga znajduje się na stronie : TangoWarszawa.pl

Tango dla początkujących - co warto ze sobą zabrać.

Buty

Jeśli wybrałeś/aś kurs zatytułowany tango dla początkujących, nie potrzebujesz na razie żadnego profesjonalnego obuwia do tańca. Weź ze sobą wygodne buty na zmianę, najlepiej bez gumowej podeszwy. Takie, które "trochę się ślizgają". Paniom przyda się niewysoki obcas. Właściwe buty będą przydatne za pewien czas. Na stronie buty możesz obejrzeć jak wyglądają.

Strój do tanga

Podobnie jak z butami. Żadne specjalne przygotowania z zakresu doboru "właściwej do tanga" garderoby nie są konieczne.  Zabierz wygodne ciuchy, w których czujesz się swobodnie i które nie krępują Twoich ruchów.

Partner do tanga

Są sposoby na jego znalezienie. Skorzystaj z pomysłów, które pomogły innym. Napisz do nas, działaj! Tango jest dla osób zdecydowanych.

Nastawienie

Najlepiej pozytywne, ale jak przyjdziesz nie w humorze to i tak instruktorzy poprawią Ci nastrój. Uszy do góry. Będzie dobrze. Taniec ma doskonałe działanie antydepresyjne i lecznicze. Pozwala się odprężyć i zrelaksować. Ruch wpływa zbawiennie na naszą sylwetkę i kondycję. Dzięki harmonii w ciele odzyskuje się harmonię umysłu. Wiedziałeś o tym? Tango jak nic sprawi, że będziesz szczęśliwszy.

 

tango kurs dla dorosłych