Tango nuevo na zdjęciach

with 1 komentarz

Pod koniec listopada odbyła się w Warszawie niezwykła neolonga. Muzycznie i stylistycznie określał ją nurt określany jako neotango. Dodatkową atrakcję stanowiło oświetlenie i wizualizacje realizowane na specjalnie przygotowanych panelach. Tanguerilla to projekt tworzony przez Volker Marschausen z Bremen. Więcej informacji znajdziecie na jego facebookowej stronie : Tanguerilla Visual Poetry.

Tanguerilla

Pokaz tango nuevo

Podczas imprezy wystąpiła również z pokazem słoweńska para tancerzy : Blaż Bertoncelj i Andrea Podlogar. Zdecydowanie nie był to standardowy pokaz tanga. Nie wypowiadam się więcej o pokazie, gdyż nie dla niego pojawiłem się na wydarzeniu. Skusiło mnie światło A światło lubię bardzo! Zapraszam do galerii z fotograficznymi impresjami z Tanguerilla @ Warsaw. Jak zawsze polecam oglądać w pełnej rozdzielczości.


 

Chcesz wesprzeć moją pracę?

Jeżeli zdjęcia, które widzisz na stronie lub w moich innych tangowych albumach ( dostępnych na facebooku ) sprawiają Ci radość, rozważ wsparcie mojej pracy. Napisz coś od siebie, kliknij Lubię to lub poleć mnie znajomym - to motywuje!

Możesz również dojść do wniosku, że to co robię warte jest więcej niż dziękuję. Opcją jest dowolna, niewielka wpłata na moje konto.

A gdyby któreś ze zdjęć szczególnie przypadło Ci do gustu mogę przygotować jego wydruk - od małego formatu aż po naprawdę duży plakat. Napisz do mnie po więcej szczegółów w tej kwestii.

Przelew bankowy

Wpłat można dokonać na poniższe konto :
Andrzej Bernaś
22 1910 1048 2944 6903 8261 0001
z dopiskiem "darowizna"

Wpłata poprzez PayPal

Możesz również przekazać darowiznę poprzez system PayPal

Andrzej
Podąrzaj Andrzej:

Nauczyciel tanga oraz niezależny fotograf. Na stałe mieszkam oraz działam w Warszawie. Tu prowadzę regularne kursy tanga, zajęcia taneczne oraz lekcje indywidualne. Nie ogranicza mnie jednak miejsce - mogę pracować wszędzie. Fotografuję. Dużo. Często. Z pasją i zaangażowaniem. :)

One Response

  1. Andrzej
    Andrzej
    | Odpowiedz

    Dziś ( 28 listopada ) album został uzupełniony o nowe zdjęcia. Zapraszam go galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *