jak dobrze przygotować się do sesji zdjęciowej?
Przygotowania rozpocznij od pomysłu. Przejrzyj internet lub najprościej moje portfolio  i znajdź 5-7 inspirujących zdjęć które Cię naprawdę ruszają. Jakie one są i co pokazują - tętnią kolorami czy urzekają kontrastem czerni i bieli? Czy są to zdjęcia portretowe, glamour czy sensualne? Przejrzyj swoją szafę i wybierz kilka rzeczy w których czujesz się dobrze i które świetnie wyjdą na zdjęciach. Nie zapomnij o butach, dodatkach, biżuterii - co z nich uważasz że pasowałoby to koncepcji zdjęć. Zastanów się gdzie chcesz mieć robione zdjęcia: w studiu, we własnym lub wynajętym mieszkaniu, w plenerze, w Polsce czy za granicą?
Wszystko to posłuży dla mnie jako punkt odniesienia. Na podstawie informacji które mi przekażesz podpowiem z czym nie będzie problemu a co wymagać będzie pewnych przygotowań. Zaproponuję własne pomysły oraz będę mógł przedstawić Ci najbardziej atrakcyjną ofertę cenową.
Co jest gwarantowane podczas sesji?
- kreatywna atmosfera
- dyskrecja
- dobra zabawa i emocje
- profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystkę
- fantastyczne zdjęcia które sprawią Ci przyjemność na lata
DODATKi
Po sesji możesz dodatkowo zamówić:
-profesjonalne odbitki na papierze fotograficznym
- elegancki fotoalbum
- fotoobraz wielkoformatowy

Ale to wszystko już po sesji. Tymczasem napisz do mnie lub zadzwoń +48 788 796 499 aby omówić szczegóły Twojej profesjonalnej sesji zdjęciowej.
Wyślij
Dziękuję! Wiadomość została wysłana.
Back to Top